Η Μαρίνα Πατούλη στηρίζει την υποψηφιότητα Χαρδαλιά για την Περιφέρεια Αττικής.
Σε ανάρτησή της στο Facebook, η Μαρίνα Πατούλη αναφέρει:
«O Γιώργος Πατούλης ανεξαρτήτως του ότι πήραμε διαζύγιο πριν από 2 χρόνια, ήταν ένας Περιφερειάρχης που προσπάθησε και πέτυχε πολλά για την Αττική. O Νίκος Χαρδαλιάς είμαι βέβαιη πως θα αξιοποιήσει όσα θετικά έγιναν και θα πετύχει ακόμη περισσότερα για όλους μας. Θα τον στηρίξουμε όλοι για να το πετύχει».
Υπενθυμίζεται ότι η ίδια είναι υποψήφια δήμαρχος για τον δήμο Λυκόβρυσης-Πεύκης.
![maripatou](/sites/default/files/inline-images/%CE%A3%CF%84%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%B9%CF%8C%CF%84%CF%85%CF%80%CE%BF%20%CE%BF%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82%202023-07-31%20184455.png)