Πρώτο συνέδριο της ΚΕΔΕ μετά την ανακοίνωση της υποψηφιότητας Καμίνη για την κεντροαριστερά και έγινε της... Κόνιτσας όπως μαθαίνω χτες το βράδυ !
Ο δήμαρχος Αθηναίων είχε πολλές επαφές και συναντήσεις αλλά αν νομίζει πως θα βρει στα πρόσωπα τους την πολυπόθητη στήριξη... μάλλον πλανάται πλάνην οικτράν.
Για την ιστορία να σας πω πως στην κωμόπολη του νομού Ιωαννίνων βρέθηκαν και πολλοί Κρητικοί δήμαρχοι, όπως ο Λαμπρινός, ο Κοκοσάλης, ο Μπαριτάκης από το Ηράκλειο, ο Γιάννης ο Στεφανάκης από το Ορόπεδιο, ο Καλλέργης από τα Ανώγεια και οι δήμαρχοι Σφακίων και Καντάνου!