Μια βραδιά ρακό... κατάνυξης πέρασε χτες το βράδυ μια διακομματική και διαπαραταξιακή παρέα που συναντήθηκε σε ρακοκάζανο !
Με καλή διάθεση και χαμόγελα στο ίδιο τραπέζι κάθισαν οι Γιάννης Κουρακης, Μανώλης Χαιρετης, Νίκος Φακουρελης, Γιώργος Βουρεξακη, Νίκος Γιαλιτακης, Μάξιμος Σενετάκης Μαξιμος, Θ. Περυσινάκης και η Μαρία Ξυλούρη που άφησαν κατά μέρος πολιτικές διαφωνίες και αντιπαραθέσεις και τσούγκρισαν ... μόνο τα ποτήρια τους !