Πιθανολογώ πως πολλοί από τους δημοτικούς παράγοντες ή και ο ίδιος ο Βασίλης Λαμπρινός να είχαν άλλες ιεραρχήσεις και προτεραιότητες χτες το βράδυ που μίλησε στην εκδήλωση των επιμελητηρίων ο υφυπουργός του ΕΣΠΑ Αλέξης Χαρίτσης ,αλλά απογοητεύτηκα !
Εντάξει, ήταν ο πρόεδρος της ΔΕΥΑΗ Νίκος Φακουρέλης και ο εντεταλμένος σύμβουλος Τζιάν Αντρέα Γκαραντσίνι ,αλλά τόσα προγράμματα τρέχουν, τόσες χρηματοδοτήσεις ,μεσω ΕΣΠΑ, βρίσκονται σε εξέλιξη, χάθηκε ο κόσμος οι αντιδήμαρχοι(.. 10 ή 11 είναι, θα σας γελάσω) που περιμένουν το νέο ΕΣΠΑ ,ως μάννα εξ ουρανού, να έδιναν το παρόν και να έλυναν τυχόν απορίες;
Εκτός πια και τα ξέρουν όλα... οπότε πάω πάσο !