Υποψήφιος Ευρωβουλευτής με την Ένωση Κεντρώων θα είναι ο πρόεδρος των τυροπαραγωγών Ηρακλείου Κρήτης κ. Μιχάλης Τζωρτζάκης, ο οποίος συναντήθηκε με τον πρόεδρο του κόμματος Βασίλη Λεβέντη στα γραφεία του κόμματος.
Υποψήφιος Ευρωβουλευτής με την Ένωση Κεντρώων θα είναι ο πρόεδρος των τυροπαραγωγών Ηρακλείου Κρήτης κ. Μιχάλης Τζωρτζάκης, ο οποίος συναντήθηκε με τον πρόεδρο του κόμματος Βασίλη Λεβέντη στα γραφεία του κόμματος.