Αναρωτιόμουν το πρωί για την απουσία του Σπύρου Δανέλλη από την αφίσα του Σταύρου Θεοδωράκη, αλλά από το "Ποτάμι" μου λένε ότι ο βουλευτής θα είναι κανονικά στην εκδήλωση και θα μιλήσει. Μια χαρά όλα λοιπόν!
Αναρωτιόμουν το πρωί για την απουσία του Σπύρου Δανέλλη από την αφίσα του Σταύρου Θεοδωράκη, αλλά από το "Ποτάμι" μου λένε ότι ο βουλευτής θα είναι κανονικά στην εκδήλωση και θα μιλήσει. Μια χαρά όλα λοιπόν!