Πάει να συντρίψει το ρεκόρ των δικών μας Γιάννη Μιχελογιαννάκη και Σπύρου Δανέλλη που έχουν αλλάξει τόσα κόμματα;
Η συμμετοχή του Κώστα Κατσίκη στο ψηφοδέλτιο της Ένωσης Κεντρώων στην εκλογική περιφέρεια Ανατολικής Αττικής όπως ξέρετε αποφασίστηκε χθες μετά από συνάντηση που είχε ο πρώην βουλευτής των ΑΝΕΛ με τον προέδρο της 'Ενωσης Κεντρώων.
Ε, λοιπόν η Ενωση Κεντρώων είναι το τέταρτο κόμμα διαδοχικά με το οποίο πολιτεύεται ο κ.Κατσίκης: Από τη ΝΔ είχε πάει στο ΛΑΟΣ, ακολούθησαν οι Ανεξάρτητοι Έλληνες και τώρα συντάσσεται με το κόμμα του Βασίλη Λεβέντη.