Το δικό της μήνυμα έστειλε με αφορμή και την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων των πανελληνίων εξετάσεων η Πρόεδρος του ΚΙΝΑΛ, Φώφη Γεννηματά.
Μάλιστα η ίδια σε tweet της πόσταρε και την φοιτητική της ταυτότητα από εκείνα τα χρόνια, την οποία όπως αποκάλυψε την φυλάει στο συρτάρι όσα χρόνια αν περάσουν μαζί με τόσες αναμνήσεις και νοσταλγία...
Οι πανελλήνιες είναι για όλους μια δύσκολη αλλά ξεχωριστή εμπειρία. Κόπος – άγχος – αγωνία – όνειρα – ελπίδα. Συγχαρητήρια στα παιδιά που πέτυχαν τους στόχους τους.
— Fofi Gennimata (@FofiGennimata) August 28, 2019
Οι ευκαιρίες για όλους όμως από δω και πέρα θα είναι πολλές. (1/3)#kinima_allagis pic.twitter.com/ZKInwbB3Gr