Έγραφα το πρωί για τους οίκους ανοχής που...δεν θέλουν στο Γάζι, αλλά ένας αναγνώστης μας- ο κ.Χατζάκης- παρατήρησε ότι...δεν λέμε τίποτα εμείς ή οι αρχές...για το πεζοδρόμιο που γίνεται μόλις πέσει η νύχτα στην περιοχή της Αμμουδάρας.
"Και μέρα μεσημέρι τις ξεφορτώνουν"! λέει ο αναγνώστης μας. Και για τις αρχές δεν ξερω, αλλά εμείς το έχουμε επισημάνει πολλές φορές το...θεματάκι το οποίο όντως δημιουργεί...επιπλοκές στην συγκεκριμένη περιοχή.