"Γιατί μόνο ο Χαρδαλιάς; Που είναι ο Τσιόδρας;" και άλλα παρόμοια ακούγονται τις τελευταίες Τρίτες, που η ενημέρωση για τον κορωνοϊό έχει επανέλθει, μετά και την αύξηση των κρουσμάτων. Τελικά όσοι είχαν αναζητήσει τον Σωτήρη Τσιόδρα... εισακούστηκαν και έτσι απόψε στις 18.00 θα δούμε ξανά το "δίδυμο" Τσιόδρα- Χαρδαλιά να παραχωρούν συνέντευξη Τύπου για τις εξελίξεις.
Βέβαια ο Νίκος Χαρδαλιάς αποχαιρετώντας, προ καιρού, από την καθημερινή ενημέρωση μάς είχε πει ... να ανησυχήσουμε αν ξαναδούμε το δίδυμο να μας ενημερώνει...