Ο Ψαραντώνης δεν σταματά να μας εκπλήσσει! Και μπορεί να είναι στα 77 του, αλλά παραμένει αειθαλής! Δεν αναφέρομαι μόνο στο ότι τώρα αποφάσισε να αναμειχθεί στην πολιτική έστω και συμβολικά (υποψήφιος με το ΜΕΡΑ25 του Βαρουφάκη), αλλά στο ότι μπορεί και σε αυτή την ηλικία να παρουσιάζει όπλα! Κάτι που δυσκολεύονται να κάνουν και νέοι στρατιώτες...
Δείτε εδώ την επίδειξη που κάνει στους φίλους του και θα καταλάβετε!