Δεν είναι μόνο του "εντέχνου" τα στελέχη και οι φίλοι του ΣΥΡΙΖΑ. Όταν το κέφι χτυπήσει .. .κόκκινο, ρίχνουν και καμιά στροφή! Ο Νίκος Παππάς είναι από τα στελέχη που "σπάνε" τα ... καλλιτεχνικά στερεότυπα και το έκανε και την τελευταία μέρα του Φεστιβάλ "Σπούτνικ" χορεύοντας το "βαπόρι απ'την Περσία", ενώ η Ρένα Δούρου χτυπούσε παλαμάκια!
Μάλιστα όσοι είδαν τη Ρένα Δούρου στο Άλσος Στρατού στου Γουδή έλεγαν ότι ήταν πολύ κεφάτη, εκδηλωτική με τους συντρόφους της και γελαστή.