Αποφασισμένος να ασκήσει τα καθήκοντα του, ως επικεφαλής της μείζονος αντιπολίτευσης στο Περιφερειακό Συμβούλιο Κρήτης εμφανίζεται ο Αλέξανδρος Μαρκογιαννάκης, που από τις αναρτήσεις του στο Facebook δείχνει να παρακολουθεί, καθετί που κινείται και συμβαίνει στην Πλατεία Ελευθερίας!
Έτσι δεν άφησε ασχολίαστη μια δημοσίευση μιας δανειακής σύμβασης της Περιφέρειας, που προφανώς λόγω σπουδής ο Σταύρος Αρναουτάκης υπογράφει ως περιφερειάρχης Ηρακλείου!
Μάλιστα αναφέρει χαρακτηριστικά πως τα σχόλια είναι περιττά, με την επισήμανση πως πρόκειται για λάθος τυπογραφικό το οποίο διορθώνεται, σημειώνοντας όμως ότι μερικές φορές τα λάθη έχουν τη σημασία τους.
Δείτε τι σχολιάζει σχετικά: