Με μεγάλη ανακούφιση το στρατόπεδο Λαμπρινού άκουσε τα αποτελέσματα νίκης για τις δημοτικές στο Ηράκλειο. Και ο Φραγκίσκος Λαμπρινός έκανε την πρώτη ανάρτηση με τον πατέρα του και μία λέξη: "Νικήσαμε"!
Με μεγάλη ανακούφιση το στρατόπεδο Λαμπρινού άκουσε τα αποτελέσματα νίκης για τις δημοτικές στο Ηράκλειο. Και ο Φραγκίσκος Λαμπρινός έκανε την πρώτη ανάρτηση με τον πατέρα του και μία λέξη: "Νικήσαμε"!