Δεν πάμε καλά με αυτά που διαβάζω. Το νέο αφήγημα ορισμένων είναι ότι πίεσε ο Μητσοτάκης τους ομογενείς να μην...υποδεχθούν θερμά τον Τσίπρα; Κι αυτό συζητείται σοβαρά και απαντούν ορισμένοι υπερτλαντικοί δημοσιογράφοι;
Δεν πάμε καλά με αυτά που διαβάζω. Το νέο αφήγημα ορισμένων είναι ότι πίεσε ο Μητσοτάκης τους ομογενείς να μην...υποδεχθούν θερμά τον Τσίπρα; Κι αυτό συζητείται σοβαρά και απαντούν ορισμένοι υπερτλαντικοί δημοσιογράφοι;