Πάντα χαρές φέρνει η ένωση δύο νέων ανθρώπων. Όταν βλέπεις μπροστά σου να ξετυλίγεται η πιο όμορφη στιγμή τους. Και όταν αυτό το ζευγάρι είναι πιο κοντά σε σένα η χαρά είναι διπλή. Όπως συνέβη με τον καλό μας φίλο και συνάδελφο Γιάννη Ζωράκη που ενώθηκε με τα δεσμά του γάμου με την αγαπημένη του Ελευθερία Σωμαράκη. Τα παιδιά ανέβηκαν χθες τα σκαλιά της εκκλησίας δίδοντας αμοιβαίες υποσχέσεις για κοινή ζωή, για αλληλοσεβασμό και κατανόηση. Τους ευχόμαστε να είναι από εδώ και πέρα η ζωή τους τόσο ωραία, τόσο συναρπαστική όσο και ο γάμος τους!