Αμέριμνος, απολαμβάνοντας τις οικογενειακές του διακοπές βρίσκεται στην αγαπημένη του Κρήτη ο πιλότος μας Γιωργος Ανδρουλάκης που ο φωτογραφικός φακός τον αποτύπωσε να κάνει τις διακοπές του μαζί με την οικογένεια του αλλά και βετεράνο αξιωματικό της Πολεμικής μας Αεροπορίας Γιώργο Κωστάκη στις Τρεις Εκκλησιές.
Ο Αντισμήναρχος Ιπτάμενος της Πολεμικής μας Αεροπορίας κατατάσσεται στους πέντε καλύτερους πιλότους παγκοσμίως, ένα πολύτιμο πετράδι δηλαδή για το Σώμα και η ανάσες και η χαλάρωση μετά από τη μεγάλη πίεση που αισθάνεται στους αιθέρες είναι πολύτιμη πριν ξαναεπιστρέψει πίσω στις αερομαχίες του Αιγαίου!
Διαβάστε περισσότερες ειδήσεις από την Κρήτη και το Ηράκλειο
ΕΙΔΑ-ΑΚΟΥΣΑ
22 ΙΟΥΛΙΟΥ 2024 / 15:59
Μόνο περηφάνεια για τον παγκόσμιο Ιπτάμενο μας!
![](/sites/default/files/styles/article_image_769x432/public/2024-07/androulakis-pilotos-kostakis.jpg?itok=P5tJcvmA)