Στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείου εξακολουθεί να νοσηλεύεται η Λιάνα Σταρίδα, μετά την περιπέτεια της υγείας της. Η ίδια με μια ανάρτησή της στην προσωπική της σελίδα στο Facebook, εύχεται "Χρόνια Πολλά" σε όλους και στέλνει το δικό της μήνυμα...
"ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!:-)
Πρώτη μέρα εκτός ΜΕΘ! Λίγο ζόρι το πέρασα αλλά οκ, όλα καλά (ελπίζω!) :-) Συγχωρείστε με που δεν μπορώ ακόμα να απαντήσω στα μνμ σας και στις ευχές σας. Σας ευχαριστώ ολόθερμα για τις ευχές σας και να προσέχετε Εγώ δεν πρόσεχα! Καθόλου όμως!"