Με δηκτικό τρόπο "απάντησε" στην επισημοποίηση της συμπόρευσης της παράταξης του Σταύρου Αρναουτάκη με τη Ριζοσπαστική Συνεργασία Κρήτης, ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Αλέξανδρος Μαρκογιαννάκης.
"Καρέκλα-καρέκλα γίνεται το πράσινο ροζακι και το ροζακι πρασινο κακόμοιρε κοσμάκι" έγραψε στο twitter o κ. Μαρκογιαννάκης, αναφέροντας ότι έχουμε και επίσημα τη συνεργασία Αρναουτάκη με ΣΥΡΙΖΑ!
Και επίσημα η συνεργασία Αρναουτάκη με ΣΥΡΙΖΑ...
— alex markogiannakis (@amarkogiannakis) 22 Μαρτίου 2019
Καρέκλα-καρέκλα γίνεται το πράσινο ροζακι και το ροζακι πρασινο κακόμοιρε κοσμάκι!!