Έχουν δει πολλά τα μάτια μας, αλλά αυτό πια είναι ανήκουστο! ΝΑ δώσουν από το ΤΕΕ/ΤΑΚ τα αποτελέσματα για τις εκλογές της Κυριακής και να...κόψουν το όνομα του επικεφαλής της παράταξης open Tee Γιώργου Ταβερναράκη. Που και πρώτος ήταν (περίπου 170 ψήφους πήρε) στην παράταξή του, αλλά και...για πρόεδρος μπορεί να παίξει υπό κάποιες προϋποθέσεις!
Τώρα γιατί έγινε αυτή η απρέπεια κανείς δεν ξέρει. Φαντάζομαι θα βγουν και θα πουν ότι είναι αμέλεια...κανενός υπαλλήλου.