Εδώ που τα λέμε δεν έχει άδικο ο Βασίλης Κεγκέρογλου. Κάνει τα...πάντα το Κίνημα Αλλαγής να...διώξει κόσμο, αλλά παραμένει τρίτο κόμμα!
"Παρά το γεγονός ότι το χρονικό διάστημα που έγιναν οι δύο έρευνες κάναμε τα πάντα για να διώχνουμε, οι πολίτες επιμένουν να δώσουν την ερχόμενη εκλογική μάχη μαζί μας, για ισχυρό ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ που θα καθορίσει τις εξελίξεις στη Πατρίδα μας. Ας δουλέψουμε για να τους δικαιώσουμε!" έγραψε ο κρητικός βουλευτής.
Παρά το γεγονός ότι το χρονικό διάστημα που έγιναν οι δύο έρευνες κάναμε τα πάντα για να διώχνουμε, οι πολίτες επιμένουν να δώσουν την ερχόμενη εκλογική μάχη μαζί μας, για ισχυρό ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ που θα καθορίσει τις εξελίξεις στη Πατρίδα μας. Ας δουλέψουμε για να τους δικαιώσουμε! pic.twitter.com/3WKMRlTL7V
— Βασίλης Κεγκέρογλου (@BKegeroglou) 17 Μαΐου 2018