Εδώ που τα λέμε τώρα ο Γιώργος Κυρίτσης έχει δίκιο! Κάποιοι δεν κρατάνε τα προσχήματα καν. Και ενώ είναι επιχειρηματίες λένε ότι στις εκλογές έρχεται...πίτσα! Με νόημα...
"Κι εγώ αν είχα μεγάλη αλυσίδα εστίασης, ΝΔ θα υποστήριζα. Λιγότερο χυδαία ίσως" αναφέρει ο βουλευτής και ανεβάζει στο σχετικό διαφημιστικό της εταιρείας.
Κι εγώ αν είχα μεγάλη αλυσίδα εστίασης, ΝΔ θα υποστήριζα. Λιγότερο χυδαία ίσως pic.twitter.com/4IbnX4frDz
— Γιώργος Κυρίτσης (@giorgoskyritsis) June 24, 2019