Ομόρφυνε η αγορά του στο Πύργο Μονοφατσίου, με την πολύτιμη συμβολή του πολιτιστικού συλλόγου. Η ιδέα απλή αλλά το αποτέλεσμα εντυπωσιακό.
Δεκάδες ομπρέλες όλων των χρωμάτων τοποθετήθηκαν στην αρχή της αγορά του Πύργου, και στην κυριολεξία "κρέμονται" πάνω από τα κεφάλια των περαστικών. Προσφέρουν έτσι όχι μόνο προστασία από τον ήλιο αλλά κυρίως ένα διαφορετικό και όμορφο θέαμα στα μάτια των κατοίκων και επισκεπτών!