Γράφαμε τις προηγούμενες ημέρες για τη...χωματερή ντροπής που είναι δίπλα στο θέατρο του Αρκαλοχωρίου που γίνονται καταπληκτικές εκδηλώσεις. Περιμέναμε κάποιος να αντιδράσει. Να μαζευτούν όλα αυτά, να καθαρίσει ο χώρος. Κι όμως...γίνεται ακόμη μεγαλύτερη η χωματερή Προστίθενται...καναπέδες, αντικείμενα σπιτιού και διακόσμησης...
Και σήμερα κάτοικοι της περιοχής μου έστειλαν αυτές τις φωτογραφίες για του λόγου το αληθές!