Μεγάλες χαρές για τον Νεκτάριο Σερμάκη που είδε και την άλλη κόρη του, την Κωνσταντίνα, να περνάει στην σχολή της πρώτης επιλογής της. Στο Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Τμήμα Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης. Πολλά συγχαρητήρια!
Μεγάλες χαρές για τον Νεκτάριο Σερμάκη που είδε και την άλλη κόρη του, την Κωνσταντίνα, να περνάει στην σχολή της πρώτης επιλογής της. Στο Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Τμήμα Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης. Πολλά συγχαρητήρια!