Την ευγνωμοσύνη του στους πολίτες που επισκέφθηκαν τα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ και συνομίλησαν μαζί του, εξέφρασε ο πρόεδρος του κόμματος, Στέφανος Κασσελάκης, με ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
Παράλληλα, ανανέωσε το ραντεβού τους για την επόμενη εβδομάδα.
Αναλυτικά στην ανάρτησή του αναφέρει:
«Ευχαριστώ όλες και όλους που ήρθατε σήμερα στα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ και τους πολύ περισσότερους που πήρατε τηλέφωνο ή στείλατε μήνυμα στα social μου. Ραντεβού την επόμενη βδομάδα!»