Συγχαρητήρια στις πυροσβεστικές δυνάμεις, τους εθελοντές, την πολιτική προστασία του Δήμου και τους υδρονομείς, έδωσε μέσω social media o Δήμαρχος Βιάννου Παύλος Μπαριτάκης για την άμεση κινητοποίηση στην Έμπαρο, όπου το μεσημέρι ξέσπασε φωτιά.
Συγχαρητήρια στις πυροσβεστικές δυνάμεις, τους εθελοντές, την πολιτική προστασία του Δήμου και τους υδρονομείς, έδωσε μέσω social media o Δήμαρχος Βιάννου Παύλος Μπαριτάκης για την άμεση κινητοποίηση στην Έμπαρο, όπου το μεσημέρι ξέσπασε φωτιά.