Επίτιμο μέλος του Συλλόγου Δρομέων Υγείας Ρεθύμνου ανακηρύχθηκε ο υφυπουργός Λευτέρης Αυγενάκης που έδωσε το "παρών' στην εκδήλωση κοπής της πίτας του Συλλόγου. Σε ανάρτησή του, ο Λ.Αυγενάκης αναφέρθηκε στο σύλλογο με την πλούσια δράση από το 1987 και τα πολυάριθμα μέλη, εκφράζοντας ευχαριστίες για τη βράβευση και την ανακήρυξή του ως επίτιμο μέλος του Συλλόγου.
ΕΙΔΑ-ΑΚΟΥΣΑ
8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023 / 13:30
Επίτιμος ... Δρομέας Υγείας, ο Λ.Αυγενάκης
![](/sites/default/files/styles/article_image_769x432/public/2023-01/324431981_530246852415751_505959373505385591_n.jpg?itok=wv_t5ogy)