Με τις πρωινές ομίχλες και τα χαμηλά σύννεφα κάνει το πρώτο μπάσιμό της η Άνοιξη! Σε πολλές περιοχές της Κρήτης το πρωινό ήταν κάπως έτσι! Όπως το...πέπλο που σκέπασε όλο κάμπο της περιοχής Αρκαλοχωρίου και δημιουργεί μια εικόνα μαγική!
Με τις πρωινές ομίχλες και τα χαμηλά σύννεφα κάνει το πρώτο μπάσιμό της η Άνοιξη! Σε πολλές περιοχές της Κρήτης το πρωινό ήταν κάπως έτσι! Όπως το...πέπλο που σκέπασε όλο κάμπο της περιοχής Αρκαλοχωρίου και δημιουργεί μια εικόνα μαγική!