Δίπλα δίπλα παρακολούθησαν χθες την ομιλία της Έλενας Κουντουρά ο περιφερειάρχης Σταύρος Αρναουτάκης και ο πρώην συντονιστής του τοπικού ΣΥΡΙΖΑ Γιάννης Παυλιδάκης- δίπλα είναι και ο νυν Δημ. Κλαράκης αλλά δεν φαίνεται.
Πάλαι ποτέ αντίθετος με τον Αρναουτάκη ο Παυλιδάκης σήμερα φαίνεται να συμβιβάζεται με την ιδέα ότι ο Σταύρος θα είναι πάλι περιφερειάρχης και θα έχει να κάνει και ο ΣΥΡΙΖΑ. Αυτή δεν είναι είδηση. Αλλά το ότι ο...Παυλιδάκης κάθεται σε δυο καρέκλες μάλλον δείχνει ότι πολύ γρήγορα θα αξιοποιηθεί!