Τελικά από μόνος του είναι μια κατηγορία ο Άδωνις Γεωργιάδης. Φάνηκε και χθες. Είχε γενέθλια και τελικά έγινε...διαδήλωση! Τόσος κόσμος που πέρασε από εκεί, πρέπει να ήταν χαρούμενος- εκτός και εάν δεν του καλώρθε που δεν φάνηκε καθόλου ο Πολάκης!
Τελικά από μόνος του είναι μια κατηγορία ο Άδωνις Γεωργιάδης. Φάνηκε και χθες. Είχε γενέθλια και τελικά έγινε...διαδήλωση! Τόσος κόσμος που πέρασε από εκεί, πρέπει να ήταν χαρούμενος- εκτός και εάν δεν του καλώρθε που δεν φάνηκε καθόλου ο Πολάκης!