«Με ταχείς ρυθμούς, λοιπόν και προσήλωση στην τήρηση των σφικτών χρονοδιαγραμμάτων προχωρούμε τα Έργα από το συνεκτικό Πρόγραμμα Αξιοποίησης των Ολυμπιακών Εγκαταστάσεων της Αττικής, που παρουσιάσαμε αναλυτικά μαζί με τον Πρωθυπουργό στις 13 Δεκεμβρίου 2022», αναφέρει στο μήνυμά του ο Λευτέρης Αυγενάκης κάνοντας αναλυτικό απολογισμό για την πρόοδο των έργων.
Δείτε όσα αναφέρει στο μήνυμά του στα social media: