Βγήκαν πάλι μαχαίρια με αφορμή την υποψηφιότητα Πέτρου Κόκαλημε το ευρωψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ!
Είναι χαρακτηριστικό το σχόλιο του εξ απορρήτων του Μαρινάκη, του Γιάννη Κουρτάκη: "Πολιτικοί απατεώνες με δίπλωμα. Θυμήθηκαν τον Μαρινακη πάλι στον ΣΥΡΙΖΑ. Προφανως μπερδεύτηκαν. Ο Μαρινακης δεν έχει καμία σχέση με το Δημόσιο. Σε αντίθεση με τον Κόκκαλη που κάνει δουλειές (μόνο) με το κράτος. Εθνικός προμηθευτής με καριέρα. #κοκκαλης" έγραψε και αντιλαμβάνεστε τι θα επακολουθήσει!
Πολιτικοί απατεώνες με δίπλωμα. Θυμήθηκαν τον Μαρινακη πάλι στον ΣΥΡΙΖΑ. Προφανως μπερδεύτηκαν. Ο Μαρινακης δεν έχει καμία σχέση με το Δημόσιο. Σε αντίθεση με τον Κόκκαλη που κάνει δουλειές (μόνο) με το κράτος. Εθνικός προμηθευτής με καριέρα. #κοκκαλης
— Γιαννης Κουρτακης (@KourtakisJohn) 27 Μαρτίου 2019