Έχει πάρει ζεστά την ενασχόλησή της με τη πολιτική η Αθηνά Σπανάκη και αποφάσισε να ανέβει στη Θεσσαλονιικη για να δει από κοντά τον Μητσοτάκη. Ετοιμάζεται πυρετωδώς από ότι καταλαβαίνω και από την ανάρτηση του Γιώργου Κοχιαδάκη
Έχει πάρει ζεστά την ενασχόλησή της με τη πολιτική η Αθηνά Σπανάκη και αποφάσισε να ανέβει στη Θεσσαλονιικη για να δει από κοντά τον Μητσοτάκη. Ετοιμάζεται πυρετωδώς από ότι καταλαβαίνω και από την ανάρτηση του Γιώργου Κοχιαδάκη