Πολύ ενδιαφέρον αυτό που είπε τώρα το πρωί στον ΣΚΑΪ ο Σταύρος Θεοδωράκης: "Ακόμα κι αν εκλεγώ με συμμετοχή 100.000 πολιτών θα είναι αποτυχία. Ο στόχος δεν είναι να σώσουμε τις καρέκλες μας αλλά να ενωθούμε για να δώσουμε λύσεις"!
Ανεβάζει ψηλά τον πήχυ ο Σταύρος.
Ακόμα κι αν εκλεγώ με συμμετοχή 100.000 πολιτών θα είναι αποτυχία. Ο στόχος δεν είναι να σώσουμε τις καρέκλες μας αλλά να ενωθούμε για να δώσουμε λύσεις. @skaigr
— Stavros Theodorakis (@St_Theodorakis) November 8, 2017