Ξέρετε ότι το Συμβούλιο της Επικρατείας είχε βγάλει μια απόφαση ακυρώνοντας ουσιαστικά το έργο της παραλιακής της Αλικαρνασού πάνω στην οποία στηρίζονται ουσιαστικά όλες οι μετέπειτα δίκες. Αργότερα έβγαλε και μια απόφαση μη συμμορφωσης επιβάλλοντας σχετικά πρόστιμα σε περιφέρεια, δήμο κλπ.
Κι επειδή ακόμη δεν έχει τακτοποιηθεί αυτή η υπόθεση ο πολίτης προσέφυγε ξανά στο ΣτΕ το οποίο επρόκειτο να συνεδριάσει χθες για την υπόθεση, αλλά τελικά αναβλήθηκε για τις 15 Νοεμβρίου.