Δύο φιλικά, 5 γκολ παθητικό. «Καμπανάκι» για τη συνέχεια. Όχι για το αν τίθεται θέμα βελτίωσης του ανασταλτικού κομματιού του ΟΦΗ, αλλά για το πότε θα δούμε τον κανονικό ΟΦΗ που θα είναι έτοιμος για τα επίσημα.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr.
Δύο φιλικά, 5 γκολ παθητικό. «Καμπανάκι» για τη συνέχεια. Όχι για το αν τίθεται θέμα βελτίωσης του ανασταλτικού κομματιού του ΟΦΗ, αλλά για το πότε θα δούμε τον κανονικό ΟΦΗ που θα είναι έτοιμος για τα επίσημα.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr.