O OΦΗ υποδέχεται αύριο (Κυριακή - 17.00) στο - κεκλεισμένων των θυρών -ΒΑΚ την ομάδα μπάσκετ του Δούκα, στην πρεμιέρα της Β' Εθνικής. Έπειτα από μια μεγάλη προετοιμασία, η ομάδα του Βασίλη Ράλλη θα επιδιώξει την πρώτη της νίκη.
Με αφορμή την έναρξη του πρωταθλήματος, ο εκ των αρχηγών της ομάδα, Πρόδρομος Τσερκιτζόγλου μίλησε στο ραδιόφωνο του Livetalks και την εκπομπή ''Sold Out''
Δείτε περισσότερα στο capitano.gr