Η «μάχη» για την 6άδα των πλέι οφ έχει «φουντώσει», ο ΟΦΗ ετοιμάζεται για το κρίσιμο «ραντεβού» με τον Ατρόμητο που θα κρίνει πολλά και παράλληλα υπάρχουν δύο υποθέσεις που έχουν τον δικό τους, σημαντικό, ρόλο.
Η μία είναι αυτή του Παναθηναϊκού στην UEFA και άλλη είναι της Ξάνθης στην περιβόητη υπόθεση της πολυιδιοκτησίας με τον ΠΑΟΚ. Πού κολλάει ο ΟΦΗ σε όλα αυτά; Φυσικά και κολλάει.
Περισσότερα στο capitano.gr