Τον Γενάρη γράφαμε ότι είναι η πρώτη μεταγραφική περίοδος στην εποχή Μπούση που ο ΟΦΗ θα δουλέψει διαφορετικά από τα συνηθισμένα. Με τον Βάλντας Νταμπράουσκας απόλυτο άρχοντα.
Προφανώς αυτό δεν θα αλλάξει ούτε στην προσεχή μεταγραφική σεζόν και οι πρώτες ανανεώσεις (Μαρινάκης, Γιαννούλης, Σωτηρίου) φέρνουν την υπογραφή του Λιθουανού προπονητή. Την προηγούμενη εβδομάδα ο Μαρινάκης, προχθές ο Γιαννούλης και χθες ο Σωτηρίου έκλεισαν τον πρώτο κύκλο των ανανεώσεων που επί της ουσίας είχαν κοινό παρονομαστή και κοινή αφετηρία στις συζητήσεις διοίκησης-προπονητή.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr