Θυμίζουμε ότι η κηδεία του άτυχου 32χρονου θα γίνει την Τρίτη (7/11) στις 4μμ στο χωριό Αβδού.
Η ανακοίνωση του ΟΦΗ:
''Το Δ.Σ. της ΠΑΕ ΟΦΗ 1925 εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια στον πρώην ποδοσφαιριστή του ΟΦΗ (μέσα δεκαετίας του ’70), Μανόλη Ασαριωτάκη, για τον άδικο θάνατο του υιού του σε τροχαίο.Θερμά συλλυπητήρια και κουράγιο στην οικογένεια του.''
Στο ίδιο μήκος και η ανακοίνωση του ΠΟΑ:
''Η διοίκηση του ΠΟΑ εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια στην οικογένεια του πρώην ποδοσφαιριστή της ομάδας μας Μανώλη Ασσαριωτάκη για τον ξαφνικό θάνατο του υιού του.''