H ανακοίνωση του ''ΘΗΣΕΑ'':
''Το Σάββατο 4 Ιουνίου ο Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ θα λάβει μέρος στους Περιφερειακούς Αγώνες ηλικίας έως 13 ετών με 11 αθλητές. Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν στις εγκαταστάσεις ξιφασκίας στο Ο.Α.Κ.Α.
Συγκεκριμένα στο ξίφος μονομαχίας θα λάβουν μέρος: Τζωρτζάκης ΠέτροςΣύρμος ΜιχαήλΜελαμπιανάκη Ελένη και Παπαδοπούλου Μάγια
Στη σπάθη: Μελισσείδης ΑλέξανδροςΠάσσαμ Ιάσονας Πολυχρονάκης Ιωάννης Τζωρτζουλάκης Γεώργιος Δρακάκης Γεώργιος Αναγνώστη Μόνικα και Χρονάκη Αθηνά.
Το Δ.Σ. του ΘΗΣΕΑ εύχεται καλή επιτυχία σε όλους και θέλει να ευχαριστήσει τις ΑΝΕΚ LINES για τη πολύτιμη βοήθεια στις μετακινήσεις των αθλητών. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφθείτε την σελίδα μας, www.aothiseas.gr ''