Η Μαρινέλα Πεδιαδιτάκη κατέκτησε την 53η θέση στο Ευρωπαϊκό Κύπελλο Νεανίδων που ολοκληρώθηκε την Κυριακή(23/11) στο Moedling της Αυστρίας. Στο τουρνουά έλαβαν συνολικά μέρος 228 αθλήτριες απ΄ όλη την Ευρώπη.
Η Μαρινέλα Πεδιαδιτάκη κατέκτησε την 53η θέση στο Ευρωπαϊκό Κύπελλο Νεανίδων που ολοκληρώθηκε την Κυριακή(23/11) στο Moedling της Αυστρίας. Στο τουρνουά έλαβαν συνολικά μέρος 228 αθλήτριες απ΄ όλη την Ευρώπη.