Eίναι φανερό ότι ο Δημήτρης Μάνος είναι εκτός φόρμας το τελευταίο διάστημα. Το είχαμε τονίσει τις προηγούμενες ημέρες ότι ο 25χρονος επιθετικός δουλεύει σκληρά για να κερδίσει και πάλι τη θέση του στην 11άδα του ΟΦΗ.
Έτσι και έγινε στην αναμέτρηση της Κυριακής στο Περιστέρι με τον Ατρόμητο. Ο Μάνος ξεκίνησε βασικός, όμως δεν θύμισε σε πολλά τον ποδοσφαιριστή των πρώτων αγωνιστικών.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr