Το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Lepanto Cross Country που διεξήχθη στη Ναυπακτό το διήμερο 15-16/7/16 κατέκτησε ο Κρητικός, Πάνος Λαβδάκης με το ποδήλατό του!
Ο νεαρός αθλητής από τη Νεάπολη έκλεισε τη χρονιά που αφορά την ορεινή ποδηλασία με την φανέλα του ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΉ ΕΛΛΑΔΟΣ 2016.
Σε ανάρτησή του στα social media, ο νεαρός πρωταθλητής ευχαριστεί τους χορηγούς μου και την ομάδα μου Τάλως ANEK LINES., ενώ αφιερώνει τον αγώνα στον προπονητή του!