Η 21η αγωνιστική και η σπουδαία νίκη του ΟΦΗ επί του Παναθηναϊκού φούντωσαν τη μάχη για την 6άδα των πλέι οφ. Η ομάδα του Νίκου Νιόπλια πήρε ένα σπουδαίο αποτέλεσμα που τη διατηρεί ζωντανή και σε απόσταση αναπνοής από τις ομάδες που βρίσκονται από πάνω.
Ο ΟΦΗ είναι 8ος και στο -3 από τον 4ο Αστέρα Τρίπολης, ενώ είναι στο -3 από τον 5 Παναθηναϊκό και στο -1 από τον 6ο ΠΑΣ Γιάννινα.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr