Η Ένωση Προσωπικού Λιμενικού Σώματος Ανατολικής Κρήτης συγχαίρει τους συναδέλφους που αγωνίστηκαν στην ομάδα ποδοσφαίρου της ένωσής , για την κατάκτηση του εργασιακού πρωταθλήματος, που διοργάνωσε το Εργατικό Κέντρο Ηρακλείου, για tρίτη συνεχόμενη χρονιά.
Ένα μεγάλο μπράβο απευθύνει η ένωση και στους στους διοργανωτές για την άψογη διοργάνωση καθώς επίσης και στους λιμενικούς υπαλλήλους που με την παρουσία τους έδωσαν δύναμη για την κατάκτηση του τροπαίου.