O Σύνδεσμος διαιτητών Ηρακλείου, με αφορμή τον ορισμό του Βασίλη Νικολακάκη στο ΠΑΝΟΜ - Μινωική, εξαπολύει επίθεση για ακόμα μια φορά προς τον τρόπο που ορίζει τους διαιτητές η ΕΠΣΗ καθώς και προσωπικά στον πρόεδρο της, Νίκο Τζώρτζογλου.
O Σύνδεσμος διαιτητών Ηρακλείου, με αφορμή τον ορισμό του Βασίλη Νικολακάκη στο ΠΑΝΟΜ - Μινωική, εξαπολύει επίθεση για ακόμα μια φορά προς τον τρόπο που ορίζει τους διαιτητές η ΕΠΣΗ καθώς και προσωπικά στον πρόεδρο της, Νίκο Τζώρτζογλου.