Ο Αμπντούλ Ουές έχει μπει φουριόζος στη χρονιά και πάνω απ’ όλα δικαιώνει το τεχνικό επιτελείο του Ομίλου, που είχε «κυκλώσει» πολύ καιρό πριν αποκτηθεί το όνομα του.
Ο 22χρονος ποδοσφαιριστής επιβεβαίωσε και στον Βόλο την εξαιρετική κατάσταση στην οποία βρίσκεται. Σε δύο περιπτώσεις έκανε κούρσες… αλά Γιουσέιν Μπολτ και άφησε πίσω του πολλά μέτρα τον Ουαρντά, που ήθελε να «χτυπήσει» στην αντεπίθεση.
Περισσότερα στο capitano.gr