Με δύο ματς άνοιξε - χθες - η αυλαία της 24ης αγωνιστικής της Super League. Τα φαβορί επικράτησαν και τα νέα για τον ΟΦΗ ήταν ευχάριστα καθώς η ΑΕΛ δεν πήρε κάτι από το παιχνίδι της απέναντι στον ΠΑΟΚ.
Έτσι, το ενδιαφέρον της κρητικής ομάδας πέρα από τον αυριανό σημαντικό αγώνα με τον Ατρόμητο (Δευτέρα - 17.00) βρίσκεται - κυρίως - στις δύο από τις τέσσερις αποψινές αναμετρήσεις.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr